סדנאות גבינות ברמות

 • סדנאות הכנת הגבינות שלנו הם המתנה המושלמת לכל חובב גבינות או אדם אהוב.

 

 • סדנאות הכנת הגבינות שלנו מאוד מהנות, מתגמלות, ואינפורמטיביות בהכנת גבינות בוטיק נהדרות.

 

 • סדנאות הכנת הגבינות שלנו הנם חוויה נהדרת לכל הגילאים!

 

 

 

 • תאור הסדנה לרבות: תוצרים, תאריכים, שעות, כמות משתתפים, דמי השתתפות, מפורטים בכל סדנה וסדנה.

 

 • שריון מקום בסדנה – מומלץ באמצעות הרשמה מוקדמת לשריין מקום השתתפות בסדנה המבוקשת.

 

 •  התאמת סדנה על פי הזמנה – ניתן להתאים סדנה ללימוד ייצור והכנת גבינות נבחרות על פי דרישה ובתאום מראש במשכנו של המזמין.

 

 • סה”כ משתתפים – 10-12 משתתפים בסדנה.

 

 • עמדת בישול אישית לכל משתתף.

 

 • ארוחה קלה – כמפורט בכל סדנה וסדנה.

 

 • כיבוד קל – חופשי לאורך כל הסדנה.

 

 • תוצרים בסדנה – יקחו המשתתפים הביתה. (מומלץ להביא ציידנית קטנה עם קרחון).

 

 • גיפט קארד להשתתפות בסדנה – ניתן לקנות באתר “גבינות ברמות” או ביצירת קשר איתנו. הקונה או מקבל המתנה מתבקשים לתאם תאריך ושעה הנוחים לצדדים.

 

 • מימוש שובר Gift Card – עד לסיום שנה קלנדרית בה נקנה השובר.

 

 • מעורבות אישית והתנסות ידנית במהלך הסדנה –  ב-גבינות ברמות אנו מאמינים שהדרך הטובה ביותר ללמוד להכין גבינות בוטיק נהדרות בהתנסות בפועל בתהליך העשייה.

 

 • כל שלבי הייצור – אנו מלמדים בסדנאות את כל שלבי ייצור הגבינה (לרבות פסטור חלב גולמי) כדי שהמשתתף בסדנה יוכל להכין את הגבינה שלמד לייצר ממקורות חלב שונים.

 

 • הסדנאות ללימוד והכנת גבינות ברמות אינם רשמיים. הם מהנים ויוצרים חווית עשייה והעשרה מיוחדת בין המשתתפים אשר תישמר ותתפתח גם לאחר שמסיימים את הסדנה.

 

 • ישנם למעלה מ-500 סוגי גבינות בעולם. הידע וההתנסות אותם ירכשו המשתתפים בסדנאות (שעורכות מספר פגישות) יאפשרו לייצר כמעט כל גבינה על פי מתכון ואביזרים מתאימים.

 

 • חובה על משתתפי הסדנה להגיע בלבוש הולם לרבות נעלים שטוחות וסגורות, מכנסים ארוכים, שיער אסוף.

 

 • מזמין הסדנה חייב להיות מעל גיל 18.

 

או התקשרו לאחד ממספרי הטלפון הבאים ואנחנו נענה בהקדם:

יאיר 054-490-1992   

סיגל 054-580-1989

סדנת גבינות משפחתית – ליום הולדת, קבלת תעודה, או לכל אירוע משמח אחר

סדנת גבינות משפחתית – ליום הולדת, קבלת תעודה, או לכל אירוע משמח אחר

סדנת גבינות משפחתית - ליום הולדת, יום נישואין, קבלת תעודה, או כל אירוע משמח אחר, מיועדת למשפחות וחברים. הסדנה מתקיימת באווירה כפרית ירוקה וקסומה. בסדנה נבקר בדיר העזים של גבינות ברמות ונעביר מידע כללי על אורחות החיים של העזים ועל התפתחות תעשיית הגבינות בעולם, על סוגים וקטגוריות מעולם הגבינות ועל תהליכים בייצור גבינות. בסדנה נגיש עוגה עם הקדשה אישית של קונדיטורית הבית שלנו + פלטת גבינות + לחם כפרי/לחם הבית ושתיה חמה. להעצמת החוויה נייצר בסדנה גבינה כפרית בשיטות מסורתיות.
לפרטים נוספים
סדנת גבינות ברמות

סדנת גבינות ברמות

סדנת גבינות ברמות מתקיימת באווירה כפרית ירוקה וקסומה. בסדנה נבקר בדיר גבינות ברמות ונעביר ידע כללי על אורחות החיים של העזים, על התפתחות תעשיית הגבינות בעולם, על סוגים וקטגוריות של גבינות, ועל תהליכים בייצור גבינות. להעצמת החוויה נייצר בסדנה גבינה בשיטות מסורתיות.
לפרטים נוספים
טעימות גבינה ויין למשך 90 דקות

טעימות גבינה ויין למשך 90 דקות

אם אי פעם תהיתם מה נדרש כדי להיקרא טועם גבינות, אז סיור היין והגבינות ברמות יעביר אתכם ממסלול של חובבים למסלול של מאסטר שלאחר מכן תתייחסו לגבינות ויין בצורה שונה מכפי שהייתם רגילים לעשות... במהלך הפגישה בת השעה / שעה וחצי נבקר בדיר "גבינות ברמות" ונעביר ידע כללי על אורחות החיים של העיזים. להעצמת החוויה נכבד אתכם בכוס יין אדום / לבן, חמישה זנים שונים של גבינות המיוצרות אצלנו בגבינות ברמות ולחם כפרי (לחם הבית). במהלך טעימות הגבינות נסביר לכם איך ליהנות מגבינה טובה, על מה יש להקפיד בטרם טועמים מהגבינה, מרכיבי הגבינה, השונות בין גבינה לגבינה, דרכי ייצור של גבינות (בקווים כלליים).
לפרטים נוספים
סדנת גבינת מוצרלה

סדנת גבינת מוצרלה

סדנת גבינת מוצרלה מתקיימת באווירה כפרית ירוקה וקסומה. בסדנה נבקר בדיר גבינות ברמות ונעביר ידע כללי על אורחות החיים של העזים, על התפתחות תעשיית הגבינות בעולם, על סוגים וקטגוריות של גבינות, ועל תהליכים בייצור גבינות. להעצמת החוויה נייצר בסדנה גבינת מוצרלה בשיטות מסורתיות.
לפרטים נוספים
סדנת גיבוש טעימות גבינות גורמה ויין

סדנת גיבוש טעימות גבינות גורמה ויין

סדנת גיבוש טעימות גבינות גורמה ויין הינה סדנת פעילות לטובת גיבוש חברתי של צוות עובדים קטן המונה 6-10 עובדים. הסדנה מתקיימת באווירה כפרית ירוקה וקסומה. בסדנה נלמד על ההיסטוריה של הגבינות מייצור מקומי המוגשות לטעימות. להעצמת החוויה נייצר בסדנה גבינה בשיטות מסורתיות
לפרטים נוספים
סדנת גבינות זוגית פרטית עם ה-אהוב/ה

סדנת גבינות זוגית פרטית עם ה-אהוב/ה

סדנת גבינות זוגית פרטית עם ה- אהוב/ה של "גבינות ברמות" הינה מתכון מנצח לבניה ותחזוקה של זוגיות. הסדנה נוצרה לאחר פניות רבות אלינו של זוגות שחיפשו מקום בילוי פרטי ואישי למספר שעות, בסביבה כפרית, ירוקה קסומה ושקטה באזור המרכז, חוויה המשלבת פעילות בסביבת דיר עיזים עם פעילות יצירה של גבינות מחלב גולמי עם בן/בת הזוג
לפרטים נוספים
סדנה להכנת גבינות רכות, חצי רכות, מבשילות וכחולות – קורס גבנות מקצועי

סדנה להכנת גבינות רכות, חצי רכות, מבשילות וכחולות – קורס גבנות מקצועי

קורס להכנת גבינות רכות, חצי רכות, מבשילות וכחולות מתקיים בסדנה של "גבינות ברמות" בימי שלישי (בוקר/ערב) באווירה כפרית ירוקה רגועה. קורס זה עוסק בחלב ומוצריו ומהווה למעשה את היסודות לגיבון חלב לגבינות בקטגוריות שונות. הנושאים שיילמדו בקורס: 1. החלב כחומר גלם 2. עיבוד החלב 3. חומרי עזר 4. בקטריולוגיה ואיכות מוצרי החלב 5. מרשמים ותהליכי ייצור 6. ייצור מעשי של גבינות רכות.
לפרטים נוספים
סדנת גבינות איטלקיות – פסטה פילאטה

סדנת גבינות איטלקיות – פסטה פילאטה

בסדנה מעשית זו אנו מלמדים טכניקה לייצור משפחת גבינות איטלקיות המוכרות בעגה המקצועית בשם פסטה-פילאטה. גבינות פסטה-פילאטה הן קבוצה מגוונת של גבינות המיוצרות מחלב פרות, תאו מים, עיזים או כבשים. המונח פסטה-פילאטה נובע מביטוי איטלקי שפירושו המילולי הוא"משחה מסובבת" או "עיסה נמתחת". גבינות מתוחות המיוצרות בטכניקת פסטה-פילאטה עוברות טיפול פלסטי ולישה של הנתח הטרי במים חמים שמקנה לגבינה את המבנה הסיבי שלה.
לפרטים נוספים
סדנת גבינות צרפתיות

סדנת גבינות צרפתיות

סדנת גבינות צרפתיות הינה חוויה נהדרת לכל משתתף. בהתאם לתקופה בשנה המשתתפים יחוו את חווית חליבת העיזים בדיר, פסטור החלב הטרי והכנת גבינות בוטיק נהדרות.
לפרטים נוספים
סדנת גבינות לילדים והורים

סדנת גבינות לילדים והורים

אצלנו ב- "גבינות ברמות" ילדים לא נשארים מחוץ לכיף שבעשיית גבינות, וקשר מיוחד בין בני משפחה מבוגרים לילד/ה המבוסס על יצירה ואוכל תמיד מבורך. לשם כך בנינו עבורם סדנת לימוד והתנסות כפית בעשיית מעדני גבינה בשיתוף פעולה עם הוריהם. במהלך הסדנה יתנסו הילדים במעט כימיה ומתמטיקה במטבח, תוך ניהול גיליון יומן עבודה (ממש כמו המקצוענים) וביחד עם פיסות של היסטוריה בייצור אותה גבינה יעשירו את עולמם החינוכי.
לפרטים נוספים
סדנת גבינות קשות וחצי קשות – קורס גבנות מקצועי

סדנת גבינות קשות וחצי קשות – קורס גבנות מקצועי

הכנת גבינות קשות נלמדת ב- גבינות ברמות. בעזרת הוראות פשוטות וברורות לרבות תרשימי זרימה נלמד לייצר מגוון גבינות קשות. אנו מלמדים את השיטה בת מאות השנים של שימור חלב על ידי הפיכתו לגבינה קשה ומיושנת. נראה ונסביר לכם את כל התהליכים בייצור גבינות מיושנות כמו : צ'דר, קולבי, קציוטה, פרמזן, הווארטי, גאודה, מונטסיו ואחרות וככל שיאפשר הזמן שהוקצה לקורס. במהלך הקורס נסביר על התנאים הנדרשים לגימור ויישון גבינות קשות.
לפרטים נוספים
סדנת גבינות אתניות – פעילות גיבוש לצוות קטן

סדנת גבינות אתניות – פעילות גיבוש לצוות קטן

סדנת גבינות אתניות הינה סדנת פעילות לטובת גיבוש חברתי של צוות עובדים קטן המונה 6-10 עובדים. להעצמת החוויה נייצר בסדנה גבינה בשיטות מסורתיות. למזמין האירוע עומדת האפשרות לבחור לייצר בסדנה סוג אחד של גבינה מתוך שתי האפשרויות הבאות: 1. גבינת ג'יבנה שממנה נכין מאפה כ'נאפה כפי שמייצרים בעיר שכם. 2. גבינה צרקסית שממנה נכין בורקס.
לפרטים נוספים
סדנאות גבינות ברמות מפיקים פסטיבל גבינות ויין

סדנאות גבינות ברמות מפיקים פסטיבל גבינות ויין

פסטיבל ייצור גבינות, בוטיק ויין של "גבינות ברמות" מתקיים כל שנה בחול המועד סוכות. הפסטיבל מאפשר הצצה לעולם עשיר ומהנה של חובבי גבינות יין ובירה מקהילת הגבינות שלנו. ההשתתפות בפסטיבל מאפשרת להעשיר את הידע האישי של המשתתף על עולם הגבינות היין והבירה שלרוב הולכים יחדיו. המפגשים הללו עשויים לתרום ליצירת קשרים ושיתופי פעולה מעניינים ופוריים בין גבנים, יצרני יין ובירה והקהל המבקר.
לפרטים נוספים

ביקורות מכמה מהלקוחות הנהדרים שלנו

האווירה בסדנה היתה נהדרת, הכל מאורגן לפרטים, המקום ירוק ופורח, נקי ומסודר, ההדרכה מועברת בצורה מקצועית. סדנה מעולה. בהחלט ממליצה! (רעות. ר)
האווירה בסדנה היתה נהדרת, הכל מאורגן לפרטים, המקום ירוק ופורח, נקי ומסודר, ההדרכה מועברת בצורה מקצועית. סדנה מעולה. בהחלט ממליץ! (אדם ב)
השתתפתי בהרבה סדנאות. סדנה כזו מקצועית באווירה כיפית לא פוגשים כל יום. מומלצת ביותר. (מרים פ)
מעבר לרמה המקצועית שבה התנהלה הסדנה, הכרתי זוג אנשים (יאיר וסיגל) מאוד נחמדים, שמאוד אוהבים את מה שהם עושים, ונהנים להעביר את הידע שלהם לאחרים. ממליץ מכל הלב על גבינות ברמות. (אברהם ב)
הנחמדות האדיבות והמקצועיות של יאיר וסיגל נשארו גם לאחר שהסתיימה הסדנה. לכל מי שמעוניין ללמוד לייצר גבינות בוטיק גבינות ברמות זה המקום! (יעל ס)
הנחמדות האדיבות והמקצועיות של יאיר וסיגל נשארו גם לאחר שהסתיימה הסדנה. לכל מי שמעוניין ללמוד לייצר גבינות בוטיק גבינות ברמות זה המקום! ( סיוון ל )
Previous
Next

הנכם מוזמנים לבקר בקבוצת הפייסבוק של גבינות ברמות בכתובת הבאה:

https://is.gd/1k8RpB

בירורים נוספים והתקשרות:

info@gvinotberamot.co.il

 054-490-1992

 054-580-1989

7 מחשבות על "קורסים לייצור גבינה"

בדף “סדנאות ואירועים” באתר מופיעה הסדנה ולה מצורף הסבר מקיף מה היא מכילה ועל כמה ימים ושעות היא מסתרעת.

בעניין דמי השתתפות ושימור מקום לסדנה:

אפשרות אחת: ניתן להזמין מראש מקום בסדנה בקניה של הסדנה באתר.

אפשרות שניה: ניתן לעשות העברה בנקאית לחשבון הבנק של גבינות ברמות לאחר קבלת הפרטים מאיתנו.

לפרטים נוספים: מוזמנים להתקשר אלינו בטל’ או באמצעות דוא”ל אותם ניתן למצוא בדף צור קשר שבאתר. 

דמי הרישום לקורס/סדנה מוצגים בכל סדנה וסדנה המופיעה בדף “סדנאות ואירועים”באתר. בחר/י את הקורס הרצוי, לחצ/י על כפתור ההרשמה והתקדמ/י עם ההוראות הכתובות. והיה ולא תקבל/י מענה באמצעות הכתוב את/ה מוזמנים להתקשר אלינו לבירור נוסף בטל’ 0544901992 (יאיר).

כן, אנחנו עושים אירועים פרטיים לזוג. בבקשה לגשת לדף “סדנאות קורסים ואירועים” ולבחור סדנת גבינות זוגית פרטית עם ה- אהוב/ה. פרטים כלליים מופיעים בתקציר וכדי לדעת מה מכילה הסדנה (סילבוס) יש ללחוץ על הכפתור “לפרטים נוספים”.

ישנם כ- 500 סוגי גבינות בעולם.

אנחנו בחרנו ללמד על מספר גבינות שהם מאוד פופולריות.

באמצעות הכללים הבסיסים והטכניקות שאנחנו מלמדים בסדנאות של גבינות ברמות, ניתן בהחלט לגבן ולייצר גבינות שונות ממרבית סוגי החלב הקיימים.

גבינת מנצ’גו העשויה מחלב כבשים לא נמצאת מרפרטואר שלנו אם כי ניתן בהחלט לייצר אותה על בסיס הטכניקה הנלמדת אצלנו.

סדנה ייעודית ללימוד הכנת גבינת מנצ’גו בגבינות ברמות אפשרית למי שיודע את הבסיס להתנהלות נכונה עם חלב ואלמנטים נוספים בייצור גבינות.

אם אתם עונים על ההגדרה של “בעלי ניסיון בייצור גבינות רכות וחצי רכות”, אתם מוזמנים להתקשר ולתאם גם סדנה ייעודית לגבינת מנצגו’.

פרטי הקשר עם מנהלי מיזם גבינות ברמות נמצאים בדף הקשר.

כתובת הדוא”ל של גבינות ברמות info@gvinotberamot.co.il

הטלפון: 054-490-1992 (יאיר)

יש לנו תכנית נהדרת לגיבוש צוות. התוכנית הינה סדנת גבינות הנקראת “סדנת גיבוש טעימות גבינות גורמה ויין”. תוכלו לקרא על התוכנית בדף הסדנאות. סדנה זו מתוכננת לעד 15 משתתפים.                        לפרטים נוספים אנא צרו קשר בטל: 054-490-1992 (יאיר)  דוא”ל: info@gvinotberamot.co.il

הי, תרגישו בנוח. לכל חברה מגבלות תקציביות… אנחנו פה כדי לעזור. תרגישו בנוח להתקשר אלינו ב- טל’ 054-490-1992 (יאיר) ויחדיו נתפור סדנת גבינות נהדרת במסגרת התקציב הקיים.                                    דוא”ל: info@gvinotberamot.co.il